ALT QSFP 40G SR4 100m

Motsvarar Allied Telesis AT-QSFPSR4.

Artikelnr: 1013090811011803 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Allied Telesis. Formfaktor QSFP med hastigheten 40Gbit/s. Fyra optiska kanaler med våglängd 850nm och med stöd för ett avstånd på upp till 100 meter i multimode fiber kategori OM3. Kontakt MPO B/UPC.

Kompatibilitet

Allied Telesis

Formfaktor

QSFP

Hastighet

40G

Våglängd

SR4

Avstånd

100m

Interface

MPO