ARI OSFP 400G DR4 500m

Motsvarar Arista OSFP-400G-DR4.

Artikelnr: 1003151111042003 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Arista. Formfaktor OSFP med hastigheten 400Gbit/s. Fyra parallella våglängder, 1310nm, med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 500m. Kontakt MPO med 12 fiber.

Kompatibilitet

Arista

Formfaktor

OSFP

Hastighet

400G

Våglängd

DR4

Avstånd

500m

Interface

MPO