ARI QSFP 100G BX U 1290/1310nm 20km

Kompatibel med nätverkshårdvara från Arista.

Artikelnr: 1003100906460613 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Arista. Formfaktor QSFP med hastigheten 100Gbit/s. TX/RX 1290/1310nm och med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 20km. Kontakt LC simplex. Kontakta oss för mer utförlig information.

Kompatibilitet

Arista

Formfaktor

QSFP

Hastighet

100G

Våglängd

1290/1310nm

Avstånd

20km

Interface

BX