ARI QSFP 100G LR4 10km

Motsvarar Arista QSFP-100G-LR4.

Artikelnr: 1003100902280503 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Arista. Formfaktor QSFP med hastigheten 100Gbit/s. Fyra våglängder mellan 1294.53nm till 1310.19nm och med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 10km. Kontakt LC duplex. Kontakta oss för mer utförlig information.

Kompatibilitet

Arista

Formfaktor

QSFP

Hastighet

100G

Våglängd

LR4

Avstånd

10km

Interface

Dual