ARU QSFP 100G 1290nm 10km

Kompatibel med nätverkshårdvara från Aruba.

Artikelnr: 1016100902030503 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Aruba. Formfaktor QSFP med hastigheten 100Gbit/s. En våglängd, 1290nm, med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 10km. Kontakt LC duplex. Kontakta oss för mer utförlig information.

Kompatibilitet

Aruba

Formfaktor

QSFP

Hastighet

100G

Våglängd

1290nm

Avstånd

10km

Interface

Dual