CIS QSFP 100G BX D 1309.14/1304.58nm 40km

Kompatibel med nätverkshårdvara från Cisco.

Artikelnr: 1001100907320813 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Cisco. Formfaktor QSFP med hastigheten 100Gbit/s. TX/RX 1309.14/1304.58nm och med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 40km. Kontakt LC simplex. Kontakta oss för mer utförlig information.

Kompatibilitet

Cisco

Formfaktor

QSFP

Hastighet

100G

Våglängd

1309.14/1304.58nm

Avstånd

40km

Interface

BX