CIS QSFP 100G BX U 1270/1330nm 10km

Kompatibel med nätverkshårdvara från Cisco.

Artikelnr: 1001100906240513 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Cisco. Formfaktor QSFP med hastigheten 100Gbit/s. TX/RX 1270/1330nm och med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 10km. Kontakt LC simplex. Kontakta oss för mer utförlig information.

Kompatibilitet

Cisco

Formfaktor

QSFP

Hastighet

100G

Våglängd

1270/1330nm

Avstånd

10km

Interface

BX