CIS QSFP 100G LR4 10km

Motsvarar Cisco QSFP-100G-LR4-S.

Bara 2 kvar i lager!

Artikelnr: 1001100902280503 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Cisco. Formfaktor QSFP med hastigheten 100Gbit/s. Fyra våglängder mellan 1294.53nm till 1310.19nm och med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 10km. Kontakt LC duplex. Kontakta oss för mer utförlig information.

Kompatibilitet

Cisco

Formfaktor

QSFP

Hastighet

100G

Våglängd

LR4

Avstånd

10km

Interface

Dual