CIS QSFP-DD 200G LR4 10km

Kompatibel med nätverkshårdvara från Cisco.

Artikelnr: 1001131002280503 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Cisco. Formfaktor QSFP-DD med hastigheten 200Gbit/s. Fyra våglängder, mellan 1294.53nm till 1310.19nm, med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 10km. Kontakt LC duplex.

Kompatibilitet

Cisco

Formfaktor

QSFP-DD

Hastighet

200G

Våglängd

LR4

Avstånd

10km

Interface

Dual