EXT QSFP 100G 1330nm 10km

Kompatibel med nätverkshårdvara från Extreme Networks.

Artikelnr: 1015100902050503 Kategori:
Beskrivning & info

Kompatibel med nätverkshårdvara från Extreme Networks. Formfaktor QSFP med hastigheten 100Gbit/s. En våglängd, 1330nm, med en länkbudget som motsvarar ett avstånd i singelmode fiber upp till 10km. Kontakt LC duplex. Kontakta oss för mer utförlig information.

Kompatibilitet

Extreme Networks

Formfaktor

QSFP

Hastighet

100G

Våglängd

1330nm

Avstånd

10km

Interface

Dual